Adıyaman Şehidi Serdar Küpeli Görüntüleri

Şırnak’ın Beytüşebap ilçesinde meydana gelen çatışmada şehit düşen Jandarma Er Serdar Küpeli’nin baba ocağına ateş düştü.

Küpeli’nin Adıyaman merkezdeki evine acı haber çabuk ulaştı. Sabahın erken saatlerinde Vali Yardımcısı Murat Süzen ve jandarma görevlileri acı haberi aileye verdi.

Baba Mehmet Küpeli, Anne Ayşe Küpeli ve diğer aile fertleri acı haberle yıkıldı. Şehit haberiyle yıkılan Küpeli ailesinin evinden yükselen feryatlar yürek burktu.

Kendisine acı haberi veren yetkilileri “Süze süze buraya kadar geldik. Biz buna layık mıyız? Allaha şükürler olsun” diyen şehit babası sinir krizleri geçiren diğer oğlu Tayfun’u sakinleştirmeye çalıştı.

Şehidin evinde hazır bekleyen sağlık ekipleri sinir krizi geçiren aile fertlerini ilk müdahaleyi yaparken, 91-3 tertip olan Serdar Küpeli’nin teskeresine 59 gün kaldığı öğrenildi.


Google Ara:
Adıyaman Şehidi Serdar Küpeli Görüntüleri
Adıyaman Şehidi Serdar Küpeli Görüntüleri yazısını Facebook'ta Paylaş
Adıyaman Şehidi Serdar Küpeli Görüntüleri yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.
Etiketler :

Yorum Yapın!

Yorum ekleyebilir yada yazı için geribildirim gönderebilirsiniz. Bu yazı için yorumlara abone ol subscribe to these commentsRSS.

Be nice. Keep it clean. Stay on topic. No spam.

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır. Hani benim Gravatarım?.